176 Görüntülenme
Aquaman 2
7.1 IMDB Puanı

Aquaman 2

(Aquaman 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Leslie Johnson-McGoldrick, Paul Norris, Mort Weisinger
Efsaneye göre bir gün yeni bir kral gelecektir. Bu kral Atlantis’in tekrar yükselmesini sağlayacak olan kişidir. Efsanenin gerçeğe dönüşmesi ise sanılandan çok kısa sürmüştür.

Ömrü savaş eğitimi ile geçen ve ilk filminde verdiği üstün mücadele ile Atlantis’in kralı olmayı başaran Arthur Aquaman 2 filmiyle tekrar sevenleriyle buluşuyor. Denizlerin altındaki dünya ile suyun üzerindeki dünya arasında uzun bir aradan sonra tekrar savaş davulları çalmaya başlamıştır. Aslında bu denizler altındaki Atlantis’in varislerinin taht mücadelelerinin yeryüzüne yansımasıydı.

Atlantis’e hükmetmek isteyen aynı anneden olan kardeşi Orm ile yeni bir mücadeleye giren Arthur’un mücadelesinin anlatıldığı filmde ilk filminden daha aksiyonlu ve etkili görsel efektleriyle yine izleyenleri büyülemeye geliyor.

Aquaman 2 2022 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Aquaman 2 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1

] }

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın