157 Görüntülenme
Derin Sular – Underwater
5.9 IMDB Puanı

Derin Sular – Underwater

(Underwater)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax Films
  • Film Süresi 95 dakika
Yönetmen
Senaryo Brian Duffield, Adam Cozad, Brian Duffield
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 68 ödül & 74 adaylık.
Okyanusun dibindeki bir grup bilim insanı, gizemli bir sallantıdan sonra tanımlayamadıkları bir grup yaratıkla karşılaşırlar ve okyanusun dibindeki laboratuvarları bu yaratıklar tarafından saldırıya uğrayınca hayatta kalıp yüzeye dönme mücadelesi vermek zorunda kalırlar. Tamamen suyun altında geçen bu yapımda bilim insanlarımızın başına gelen talihsizlik bizi de onlar gibi soluksuz bırakıyor. Aksiyonun ve gerilimin kesintisiz devam ettiği bu yapımda mükemmel oyunculukları ve korku dolu anları izliyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Derin Sular 2020 yapımı filmin imdb puanı 5.9, süresi ise 95 dakikadır.

Filmin yönetmen koltuğunda William Eubank, senaristleri arasında da Brian Duffield, Adam Cozad ve Brian Duffield yer almaktadır.

Derin Sular filmini sitemizde Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak HD film izleme kalitesinde izleyebilirsiniz.

, { "@type": "Question", "name": "Derin Sular filmi imdb puanı ve süresi nedir? ", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Derin Sular 2020 yapımı filmin imdb puanı 5.9, süresi ise 95 dakikadır." } }, { "@type": "Question", "name": "Derin Sular filmi yönetmeni ve senaristleri kimlerdir? ", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Filmin yönetmen koltuğunda William Eubank, senaristleri arasında da Brian Duffield, Adam Cozad ve Brian Duffield yer almaktadır." } } , { "@type": "Question", "name": "Derin Sular filmi dil ve kalite seçenekleri nelerdir? ", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Derin Sular filmini sitemizde Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak HD film izleme kalitesinde izleyebilirsiniz." } } ] }

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın