238 Görüntülenme
Extraction
6.8 IMDB Puanı

Extraction

(Extraction)
  • Yapım Yılı 2020
  • Ülke Amerika
  • Film Süresi 116 dakika
Kategori
Yönetmen Sam Hargrave
Senaryo Joe Russo, Ande Parks, Ande Parks, Joe Russo, Anthony Russo, Fernando León González
24 Nisan da çıkmış olan Netflix’in Extraction filmi, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor.
Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine Çıkarma gönderilen Hintli çocuğun işadamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki adamın dünyada kaybedecek hiçbir şeyi yoktur.
Sorunlu bir adam olan Tyler, çocuğun kurtarıcısı için ölümü göze alıp tüm yeteneklerini ortaya koymak zorundadır.

Extraction filmi başrol oyuncuları arasında Chris Hemsworth, Bryon Lerum, Ryder Lerum ve Rudhraksh Jaiswal yer almaktadır.

24 Nisan da çıkmış olan Netflix’in Extraction filmi, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor. Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine Çıkarma gönderilen Hintli çocuğun işadamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki adamın dünyada kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Sorunlu bir adam olan Tyler, çocuğun kurtarıcısı için ölümü göze alıp tüm yeteneklerini ortaya koymak zorundadır.

Extraction filmi imbd puanı 6.8/10 süresi ise 116 dakikadır.

Netflix yapımı filmi sitemizde ister Türkçe Dublaj isterseniz Türkçe Altyazılı olarak HD film izleme kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın