1,260 Görüntülenme
John Wick 3: Parabellum
7.5 IMDB Puanı

John Wick 3: Parabellum

(John Wick: Chapter 3 - Parabellum)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 131 dakika
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad, Shay Hatten, Chris Collins, Marc Abrams, Derek Kolstad, Derek Kolstad
Ödüller 12 ödül & 27 Adaylık.
John Wick artık firari ve başına 14 milyon dolarlık ödül koyulmuş bir kaçaktır. Onun kellesini alabilmek için tüm katiller seferber olacaktır.
Continental’in kesinlikle çiğnenmemesi gereken kuralını çiğneyen John Wick, Winston tarafından her ne kadar sevilse de Winston’a başka şans bırakmamış ve Continental üyeliğini sonlandırmak zorunda kalmıştır.
Fakat Winston yine de John’a 1 saat boyunca kimseden saldırı almayacağına dair söz vermiştir ve bu süreyi çok iyi değerlendirmelidir.
John Wick 3 filminde artık güvenebileceği insanlara umut bağladığını göreceğiz…

Bir serinin daha sonuna geldiğimizi düşünürken, John Wick’in yeni filmi de hemen ardından duyurulmuş ve final bölümünün 2021 yılında vizyona gireceğini öğrenmiş olduk.
Serinin diğer filmleri 2

Bu filmdeki başrol oyuncuları Halle Berry, Ian McShane, Laurence Fishburne ve Matrix filminden de iyi tanıdığımız Keanu Reeves yer almaktadır.

John Wick artık firari ve başına 14 milyon dolarlık ödül koyulmuş bir kaçaktır. Onun kellesini alabilmek için tüm katiller seferber olacaktır. Continental’in kesinlikle çiğnenmemesi gereken kuralını çiğneyen John Wick, Winston tarafından her ne kadar sevilse de Winston’a başka şans bırakmamış ve Continental üyeliğini sonlandırmak zorunda kalmıştır. Fakat Winston yine de John’a 1 saat boyunca kimseden saldırı almayacağına dair söz vermiştir ve bu süreyi çok iyi değerlendirmelidir. John Wick 3 filminde artık güvenebileceği insanlara umut bağladığını göreceğiz… Bir serinin daha sonuna geldiğimizi düşünürken, John Wick’in yeni filmi de hemen ardından duyurulmuş ve final bölümünün 2021 yılında vizyona gireceğini öğrenmiş olduk.

7.5 imdb puanıyla dikkat çeken filmin süresi de 131 dakikadır.

Bu filmi sitemizde hem Türkçe Dublaj hemde Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum