2,020 Görüntülenme
Lucy 2
7.4 IMDB Puanı

Lucy 2

(Fragman)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Luc Besson
Ödüller 1 ödül & 12 Adaylık.
Lucy izleyenleri ekrana kilitleyen ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ilk filmiyle izleyicilerini hayran bırakmıştır.

Film aşırı zekanın oluşturduğu gücü ele almıştır. Yüksek bir zeka oranına ulaşıldıktan sonra kişinin ne kadar iyi ya da ne kadar tehlikeli bir hale gelebileceğini ele alan film, Lucy 2 filmin ikincisidir. İzleyicileri adeta ekrana bağlayan, tek solukta izlenen bu film oldukça olumlu yorumlar almaktadır.

Yüksek zekanın nelere yol açacağını ele alan bu film, bir bilim kurgu filmi olmakla birlikte heyecan dolu bir macera filmidir. Yüksek zeka sonucunda meydana gelebilecek bütün olaylara filmde yer verilmiştir. Bilim kurgu ve macera alanında oldukça kaliteli bir filmdir.

Lucy 2 2022 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Lucy 2 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1

Lucy filminin devamı olan Lucy 2 filminin senaristi ve yönetmeni Luc Besson'dır.

Filmin oyuncuları arasında Amr Waked, Min-sik Choi, Morgan Freeman ve Scarlett Johansson yer almaktadır.

Film aşırı zekanın oluşturduğu gücü ele almıştır. Yüksek bir zeka oranına ulaşıldıktan sonra kişinin ne kadar iyi ya da ne kadar tehlikeli bir hale gelebileceğini ele alan film, Lucy 2 filmin ikincisidir. İzleyicileri adeta ekrana bağlayan, tek solukta izlenen bu film oldukça olumlu yorumlar almaktadır. Yüksek zekanın nelere yol açacağını ele alan bu film, bir bilim kurgu filmi olmakla birlikte heyecan dolu bir macera filmidir. Yüksek zeka sonucunda meydana gelebilecek bütün olaylara filmde yer verilmiştir. Bilim kurgu ve macera alanında oldukça kaliteli bir filmdir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum