110 Görüntülenme
Minecraft (2022)
8.1 IMDB Puanı

Minecraft (2022)

(Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series)
Kategori
Senaryo Michael Choung, Shanon Ingles, Laura Jacqmin, Michael Kirkbride, Stephen Mcmanus, Joshua Rubin, Justin Sloan, Eric Stirpe, Tim Williams
Yıllarca bilgisayar başlarında hatta android ya da iOS işletim sistemine indirip, oynayabildiğimiz bir bilgisayar oyunu olarak bilinmektedir.

Çıktığından beri oldukça popüler olan bu oyun film haline dönüşecektir. Oyun formatında gerçekleşecek olan filmde ise genç bir kız ve arkadaşlarının, kötü adama karşı yaşadığı macerayı verdikleri zorlu savaşı anlatmaktadır. Minecraft eskiden beri çok sevilen ve çok popüler olan nerdeyse bilgisayar oyunu oynayan çoğu kullanıcının bildiği bir bilgisayar oyunudur.

Bu kadar sevilen bir bilgisayar oyununun filme dönüşecek olması da özellikle, bilgisayar oyunu olarak oynayan kullanıcılarına merak duydurmuş ve üzerine büyük bir ilgi çekmiştir. Bir arkadaş grubunun yaşadığı macerayı ele alan bu film izleyici kitlesi ile buluşacağı zamanı bekliyor.

Minecraft 2022 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Minecraft filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

] }

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın