961 Görüntülenme
Ölmek İçin Zaman Yok

Ölmek İçin Zaman Yok

(No Time To Die)
Bond aktif hizmetten ayrıldı ve Jamaika'da sakin bir hayatın tadını çıkarıyor.
CIA'dan eski bir arkadaşı olan Felix Leiter yardım istediğinde bu yeni hayatı kısa ömürlü olur.

Kaçırılmış bir bilim insanını kurtarma misyonu beklenenden çok daha farklı olduğu ortaya çıkar. Bond için artık herşey için çok geçtir o tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli kötü bir adamın izindedir.
--
Daniel Craig'e en çok yakışan sesler Aydoğan Temel ve Rıza Karaağaçlı. Bu fragmandada Rıza Karaağaçlı seslendirmiş. Umarım filmde de ya Aydoğan Temel ya Rıza Karaağaçlı seslendirir. Ralph Fiennes'ı umarım Harry Potter'dan beri seslendiren Hakan Vanlı olur, fragmanda Ali Ekber Diribaş seslendirmiş ama.

Bond aktif hizmetten ayrıldı ve Jamaika'da sakin bir hayatın tadını çıkarıyor. CIA'dan eski bir arkadaşı olan Felix Leiter yardım istediğinde bu yeni hayatı kısa ömürlü olur. -- Kaçırılmış bir bilim insanını kurtarma misyonu beklenenden çok daha farklı olduğu ortaya çıkar. Bond için artık herşey için çok geçtir o tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli kötü bir adamın izindedir. -- Daniel Craig'e en çok yakışan sesler Aydoğan Temel ve Rıza Karaağaçlı. Bu fragmandada Rıza Karaağaçlı seslendirmiş. Umarım filmde de ya Aydoğan Temel ya Rıza Karaağaçlı seslendirir. Ralph Fiennes'ı umarım Harry Potter'dan beri seslendiren Hakan Vanlı olur, fragmanda Ali Ekber Diribaş seslendirmiş ama.

Bir 007 filmi olan Ölmek İçin Zaman Yok ABD ve İngiltere ortak yapımıdır.

James Bond filmlerinden olan Ölmek İçin Zaman Yok filminin vizyon tarihi "13 Kasım 2020" olarak bilinmektedir.

, { "@type": "Question", "name": "Ölmek İçin Zaman Yok filmi konusunda neler var?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Bond aktif hizmetten ayrıldı ve Jamaika'da sakin bir hayatın tadını çıkarıyor. CIA'dan eski bir arkadaşı olan Felix Leiter yardım istediğinde bu yeni hayatı kısa ömürlü olur. -- Kaçırılmış bir bilim insanını kurtarma misyonu beklenenden çok daha farklı olduğu ortaya çıkar. Bond için artık herşey için çok geçtir o tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli kötü bir adamın izindedir. -- Daniel Craig'e en çok yakışan sesler Aydoğan Temel ve Rıza Karaağaçlı. Bu fragmandada Rıza Karaağaçlı seslendirmiş. Umarım filmde de ya Aydoğan Temel ya Rıza Karaağaçlı seslendirir. Ralph Fiennes'ı umarım Harry Potter'dan beri seslendiren Hakan Vanlı olur, fragmanda Ali Ekber Diribaş seslendirmiş ama." } }, { "@type": "Question", "name": "Ölmek İçin Zaman Yok filmi nerenin yapımıdır?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Bir 007 filmi olan Ölmek İçin Zaman Yok ABD ve İngiltere ortak yapımıdır." } } , { "@type": "Question", "name": "Ölmek İçin Zaman Yok filmi çıkış tarihi ne zaman?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "James Bond filmlerinden olan Ölmek İçin Zaman Yok filminin vizyon tarihi "13 Kasım 2020" olarak bilinmektedir." } } ] }

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın