231 Görüntülenme
Sihirbazlar Çetesi 1
7.3 IMDB Puanı

Sihirbazlar Çetesi 1

(Now You See Me)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Lionsgate Films
  • Film Süresi 115 dakika
Yönetmen
Senaryo Ed Solomon, Boaz Yakin, Edward Ricourt, Boaz Yakin, Edward Ricourt
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Isla Fisher, Jesse Eisenberg, Common ve Mark Ruffalo gibi efsane isimlerin yer aldığı Sihirbazlar Çetesi filminin İMDB’den aldığı 7.3 değerindeki puanı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
13 yaş üzeri olarak kabul edilen filmin çekimleri Fransa ve Amerika’da yapılmış, tamamlanması için 75 Milyon Dolar kadar harcama yapılmıştır. 115 dakika uzunluğundaki bu harika film vizyona girdiği haftada birinciliğe oturarak yaklaşık 310 Milyon Dolarlık bir hasılat elde etmiştir.
Dünya’nın en iyi sihirbazlarını bir araya getiren Atlas isminde oldukça karizmatik ve dikkat çekmeyen kişiliği ile efsane olan sihirbaz, dört kişiden oluşan bir takım kurmaya karar verir.
Bu ekip fazlasıyla üstün yeteneklere sahip dört kişiden oluşur ve sadece sahne gösterileri yapmaları istenmez. Gösterilerin aynı zamanda soydukları bankaları ve bu bankalardan çaldıkları milyon dolarlar için izleyicileri ve onlara destek veren kişileri kullanırlar.
Bu ekip o kadar iyi bir yeteneğe sahiptir ki, izleyicileri başka bir kıtadaki bankaya götürdüklerine bile inandırırlar...
Serinin diğer filmleri 1

] }

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın