172 Görüntülenme
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı – Avengers 3 Infinity War
8.5 IMDB Puanı

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı – Avengers 3 Infinity War

(Avengers: Infinity War)
  • Yapım Yılı 2018
  • Ülke Amerika
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 149 dakika
Yönetmen Anthony Russo, Joe Russo
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee, Jack Kirby, Joe Simon, Jack Kirby, Steve Englehart, Steve Gan, Bill Mantlo, Keith Giffen, Jim Starlin, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby, Steve Englehart, Don Heck
Oyuncular Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 44 ödül & 71 adaylık.
Yenilmezler takımı her zaman olduğu gibi dünyayı bir takım kötücül güçlerden korumaya devam etmektedir. Fakat bu cesur kahramanlarımızın bir türlü fark edemedikleri yeni ve devasa kötülükte bir güç akıl almaz bir hızla dünyaya yaklaşmaktadır. Bu büyük ve acımasız gücün adı ise Thanos’dur. Thanos’un tek amacı 6 sonsuzluk taşını ele geçirerek bu devasa gücü çok kötü ve yok edici bir şekilde kullanabilmektir.

Fakat Yenilmezler ekibi, Thanos’un bu tehlikeli planını oldukça geç öğrenir ve Thanos'la karşılaşmak için yeterince hazır değildirler. Thanos nihayet 6 sonsuzluk taşını ele geçirir ve zannedildiği gibi yalnızca dünyayı değil tüm evreni ortadan kaldırmaya ve yok etmeye çalışır.
Kahramanlarımız devasa Thanos karşısında güçlerini birleştirirler fakat ne yazık ki Thanos'u durdurarak evreni yok oluştan kurtarmak için sadece Doktor Strange'in tek bir hamle yapma hakkı vardır!

] }

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın