252 Görüntülenme
Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn
6.2 IMDB Puanı

Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn

(Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 109 dakika
Yönetmen
Senaryo Christina Hodson, Paul Dini, Bruce Timm
Joker’le birlikte olan Harley Quinn bu filmde Joker’den ayrılmıştır. Ayrılıklarını herkese ilan eden Harley Quinn artık Joker’in koruması altında olmayan Harley Quinn bütün eski düşmanları ile karşılaşmaya başlayacaktır.
Bu durumda bazı olaylar olur ve Harley diğer yırtıcı kuşlarla tanışmaya başlar. Böylece yırtıcı kuşlar ve muhteşem Harley Quinn başlamış olur. Harley Quinn ve yırtıcı kuşları farklı amaçlarla başlayıp tek amaç için bir araya gelir ve birlikte hareket ederlerse amaçlarına ulaşacaklarına inanırlar.
Harley Quinn için bol aksiyon dolu olan filmde Harley Quinn’in başı birçok kez belaya girecektir. Bakalım pudingi olmadan Harley Quinn bu belalardan kurulabilecek mi?

Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn filmi başrol oyuncuları arasında Margot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead ve Jurnee Smollett-Bell yer almaktadır.

Joker’le birlikte olan Harley Quinn bu filmde Joker’den ayrılmıştır. Ayrılıklarını herkese ilan eden Harley Quinn artık Joker’in koruması altında olmayan Harley Quinn bütün eski düşmanları ile karşılaşmaya başlayacaktır. Bu durumda bazı olaylar olur ve Harley diğer yırtıcı kuşlarla tanışmaya başlar. Böylece yırtıcı kuşlar ve muhteşem Harley Quinn başlamış olur. Harley Quinn ve yırtıcı kuşları farklı amaçlarla başlayıp tek amaç için bir araya gelir ve birlikte hareket ederlerse amaçlarına ulaşacaklarına inanırlar. Harley Quinn için bol aksiyon dolu olan filmde Harley Quinn’in başı birçok kez belaya girecektir. Bakalım pudingi olmadan Harley Quinn bu belalardan kurulabilecek mi?

Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn filmi imdb kullanıcıları tarafından verilmiş puanı 6.2 süresi ise 109 dakikadır.

Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn filmini sitemizde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum