166 Görüntülenme
LEGO DC: Shazam – Sihir & Canavarlar
6.2 IMDB Puanı

LEGO DC: Shazam – Sihir & Canavarlar

(LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 81 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jeremy Adams, C.C. Beck
Senaryosunu Jeremy Adams'ın yazdığı ve yönetmenliğini ise Matt Peters'in yaptığı, karakterlerine ise Greg Ellis, Sean Astin ve Dee Bradley Baker gibi eğlenceli yıldızların ses verdiği bu harika animasyon, macera, aksiyon filmi karşınızda!

Filmde, 10 yaşında bir çocuk kahraman bir gün şanslı bir şekilde bir Sihirbaz ile tanışıyor. Bu yaşlı adam farklı kılıklarda Billy'i birkaç kez test ediyor ve bazı şeyler hakkında emin olmak istiyor. Bu bazı şeyler ne mi? Sihirbaz, Billy'e bazı özel güçler teslim etmek istiyor. Ve ediyor da. Sonrasında Billy, Shazam'a dönüşüyor.

Bir süper kahraman olduktan sonra insanları kurtarmaya başlıyor ve bir gün yolu Adalet Birliği ile kesişiyor. Shazam'ı aralarına katmak istiyorlar ancak bir sorun var... O henüz bir çocuk! Bundan kaçan Shazam'ı ise çok farklı düşmanlar bekliyor. Kötü ruhlu Bay Mind ve Kara ile savaşırken Billy, diğer insanlara güvenmeyi ve yardım etmeyi öğreniyor!

Senaryosunu Jeremy Adams'ın yazdığı ve yönetmenliğini ise Matt Peters'in yaptığı, karakterlerine ise Greg Ellis, Sean Astin ve Dee Bradley Baker gibi eğlenceli yıldızların ses verdiği bu harika animasyon, macera, aksiyon filmi karşınızda! Filmde, 10 yaşında bir çocuk kahraman bir gün şanslı bir şekilde bir Sihirbaz ile tanışıyor. Bu yaşlı adam farklı kılıklarda Billy'i birkaç kez test ediyor ve bazı şeyler hakkında emin olmak istiyor. Bu bazı şeyler ne mi? Sihirbaz, Billy'e bazı özel güçler teslim etmek istiyor. Ve ediyor da. Sonrasında Billy, Shazam'a dönüşüyor. Bir süper kahraman olduktan sonra insanları kurtarmaya başlıyor ve bir gün yolu Adalet Birliği ile kesişiyor. Shazam'ı aralarına katmak istiyorlar ancak bir sorun var... O henüz bir çocuk! Bundan kaçan Shazam'ı ise çok farklı düşmanlar bekliyor. Kötü ruhlu Bay Mind ve Kara ile savaşırken Billy, diğer insanlara güvenmeyi ve yardım etmeyi öğreniyor!

Shazam - Sihir & Canavarlar filminin imdb puanı 6.2, süresi ise 81 dakikadır.

Shazam - Sihir & Canavarlar filmini sitemizde HD kalitesinde izleyebilirsiniz Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın