170 Görüntülenme
Arkansas
5.9 IMDB Puanı

Arkansas

(Arkansas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 117 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andrew Boonkrong, Clark Duke
“Fargo seven bunu da sevdi!” cümlesiyle açıklayabileceğimiz Arkansas, suç dünyasının nasıl her zaman büyük karteller ve mafya ları tarafından yönetilmediği, bazen de en absürt ve birbiri ile alakası olmayan ekipler tarafından yönetildiğini anlatan bir öykü etrafında dönüyor.

John Brandon’ın aynı adı taşıyan çok satan kitabına dayanan Arkansas, ABD’nin güney eyaletlerinde otuz senedir devam eden hevesli gençleri suçlulara ve yaşlıları da efsanelere dönüştüren uyuşturucu ve şiddet döngüsünü birleştiriyor.

Arkansas filmi başrol oyuncuları arasında Liam Hemsworth, Vince Vaughn, Clark Duke ve John Malkovich bulunmaktadır.

“Fargo seven bunu da sevdi!” cümlesiyle açıklayabileceğimiz Arkansas, suç dünyasının nasıl her zaman büyük karteller ve mafya ları tarafından yönetilmediği, bazen de en absürt ve birbiri ile alakası olmayan ekipler tarafından yönetildiğini anlatan bir öykü etrafında dönüyor. John Brandon’ın aynı adı taşıyan çok satan kitabına dayanan Arkansas, ABD’nin güney eyaletlerinde otuz senedir devam eden hevesli gençleri suçlulara ve yaşlıları da efsanelere dönüştüren uyuşturucu ve şiddet döngüsünü birleştiriyor.

2020 yapımı filmi sitemizde Türkçe altyazılı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın