241 Görüntülenme
Hayatın Kıyısında
6.5 IMDB Puanı

Hayatın Kıyısında

(All the Bright Places)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 107 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Liz Hannah, Jennifer Niven, Jennifer Niven
Jennifer Niven'ın aynı isimli dünya çapında çok satan romanından uyarlanan All The Bright Places, tanışmalarının ardından birbirlerinin hayatını sonsuza kadar farklılaştıran Violet Markey (Elle Fanning) ve Theodore Finch'in (Justice Smith) hikayesini ele alıyor. Geçmişlerinin açtığı duygusal ve fiziksel yaralarla uğraştıkları bir dönemde bir araya gelen ikili, en küçük yer ve anların bile bir anlam taşıyabileceğini keşfeder. Bu ilgi çekici drama, akıl hastalığı deneyimine, bunun ilişkiler üzerinde bıraktığı ize ve gençlik aşkının güzelliği ile uzun süreli etkisine yeni ve insani bir bakış açısı sunuyor.

Hayatın Kıyısında filminin başrol oyuncuları arasında Elle Fanning, Justice Smith, Alexandra Shipp ve Kelli O'Hara yer almaktadır.

Hayatın Kıyısında Filmi özetlemek gerekirse; Jennifer Niven'ın aynı isimli dünya çapında çok satan romanından uyarlanan All The Bright Places, tanışmalarının ardından birbirlerinin hayatını sonsuza kadar farklılaştıran Violet Markey (Elle Fanning) ve Theodore Finch'in (Justice Smith) hikayesini ele alıyor. Geçmişlerinin açtığı duygusal ve fiziksel yaralarla uğraştıkları bir dönemde bir araya gelen ikili, en küçük yer ve anların bile bir anlam taşıyabileceğini keşfeder. Bu ilgi çekici drama, akıl hastalığı deneyimine, bunun ilişkiler üzerinde bıraktığı ize ve gençlik aşkının güzelliği ile uzun süreli etkisine yeni ve insani bir bakış açısı sunuyor.

Hayatın Kıyısında filmi imdb sitesi tarafından verilen puanı 6.5, süresi ise 107 dakikadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın