344 Görüntülenme
Paralel Evren
7.2 IMDB Puanı

Paralel Evren

(Coherence)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Oscilloscope Pictures
  • Film Süresi 89 dakika
Senaryo James Ward Byrkit, James Ward Byrkit, Alex Manugian
Ödüller 5 ödül & 5 Adaylık.
Bir kuyrukluyıldızın dünyanın yakınından geçtiği o gece, yakın dostlar keyifli bir akşam yemeği için toplanmış. Fakat, gerçekliğin ve ilişkilerin yavaş yavaş kırılmaya başlayacağını az sonra anlayacaklar. Mahallede elektrik kesilince, yemekleri yarım kalıyor. Yalnız az ilerideki garip evde elektrik vardır. Ardı ardına gizemli olaylara şahit olan bu konuklar gerçekte hiçbir gücün çözemeyeceği bir muammanın içine düştüklerinin er geç farkına varacak. Alacakaranlık Kuşağı’ndan esinlenen Parelel Evren insanı saran, düşük bütçeli, doğaçlamaya dayanan, senaryosuz bir bilimkurgu.

Paralel Evren filminin başrol oyuncuları arasında Emily Baldoni, Maury Sterling, Nicholas Brendon, Lorene Scafaria yer almaktadır.

Paralel Evren filmini özetlemek gerekirse; Bir kuyrukluyıldızın dünyanın yakınından geçtiği o gece, yakın dostlar keyifli bir akşam yemeği için toplanmış. Fakat, gerçekliğin ve ilişkilerin yavaş yavaş kırılmaya başlayacağını az sonra anlayacaklar. Mahallede elektrik kesilince, yemekleri yarım kalıyor. Yalnız az ilerideki garip evde elektrik vardır. Ardı ardına gizemli olaylara şahit olan bu konuklar gerçekte hiçbir gücün çözemeyeceği bir muammanın içine düştüklerinin er geç farkına varacak. Alacakaranlık Kuşağı’ndan esinlenen Parelel Evren insanı saran, düşük bütçeli, doğaçlamaya dayanan, senaryosuz bir bilimkurgu.

Paralel Evren filminin imdb kullanıcıları tarafından verilen puanı 7.2, süresi ise 89 dakikadır.

Paralel Evren filmini sitemizde Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın