162 Görüntülenme
Çılgın İkili 3 – Her Zaman Çılgın
6.8 IMDB Puanı

Çılgın İkili 3 – Her Zaman Çılgın

(Bad Boys for Life)
  • Yapım Yılı 2020
  • Ülke Amerika, Mexico
  • Film Süresi 124 dakika
Yönetmen Adil El Arbi, Bilall Fallah
Senaryo Peter Craig, Joe Carnahan, Chris Bremner, Peter Craig, Joe Carnahan, George Gallo
Marcus ve Mike eski tüfek iki polis müfettişidir. Narkotikte görevli olan polisler, uyuşturucuya karşı amansız bir mücadele vermektedirler.
Heyecan ve aksiyonun hız kesmediği çılgın ikili 3 her zaman çılgın aynı zamanda komik sahneleriyle de güldürmeyi de başarıyor. Marcus Barnet ve Mike Lowery artık kariyerlerinin sonuna gelmekte olan iki polis müfettişidir. Uyuşturucu baronu Armando’ya karşı verdikleri mücadele onları epey zorlayacaktır.
Sevilen serinin devam halkası olan filmde, uyuşturucu baronu Armando’nun peşine düşen ikili bir yandan başka sorunlarla baş etmeye çalışırlar.
Onları, Miami uyuşturucu karteli lideri Armondo kadar orta yaş bunalımları da zorlamaktadır. Ancak her şeye karşın, kahramanlarımız, acımasız Armando’yu yakalamakta kararlıdır.

2020'de vizyona giren Çılgın İkili 3 filminin başrol oyuncuları arasında Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig ve herkesin oyunculuğunu çok beğendiği Will Smith yer almaktadır.

Marcus ve Mike eski tüfek iki polis müfettişidir. Narkotikte görevli olan polisler, uyuşturucuya karşı amansız bir mücadele vermektedirler. Heyecan ve aksiyonun hız kesmediği çılgın ikili 3 her zaman çılgın aynı zamanda komik sahneleriyle de güldürmeyi de başarıyor. Marcus Barnet ve Mike Lowery artık kariyerlerinin sonuna gelmekte olan iki polis müfettişidir. Uyuşturucu baronu Armando’ya karşı verdikleri mücadele onları epey zorlayacaktır. Sevilen serinin devam halkası olan filmde, uyuşturucu baronu Armando’nun peşine düşen ikili bir yandan başka sorunlarla baş etmeye çalışırlar. Onları, Miami uyuşturucu karteli lideri Armondo kadar orta yaş bunalımları da zorlamaktadır. Ancak her şeye karşın, kahramanlarımız, acımasız Armando’yu yakalamakta kararlıdır.

Çılgın İkili'nin üçüncü serisi olan bu filmi sitemizde HD film izleme kalitesinde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın