325 Görüntülenme
Kaplan Tigger
6.3 IMDB Puanı

Kaplan Tigger

(The Tigger Movie)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Buena Vista
  • Film Süresi 77 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Eddie Guzelian, Jun Falkenstein, A.A. Milne
Kaplan Tigger, Disney'in klasik çizgi filmleri içinde Winnie The Pooh'nun sinema versiyonu olarak karşımıza çıkıyor! Kaplan Tigger, 23 senelik sihirli bir hikaye anlatımının, büyüleyici karakterlerin ve unutulmaz şarkıların son örneği, macera ve cesaretin muhteşem masalı!
Pooh, Piglet, Eeyore, Roo, Rabbit ve Owl, Eeyore için elverişli bir kışlık ev hazırlamaya karar verirler. Yaptıkları herşey Tigger'in coşkulu zıplamaları sayesinde bozulmaya başlayınca, Rabbit, Tigger'e dışarı çıkmasını ve zıplayacak başka Tigger'ler aramasını söyler. Bu fikir, Tigger'a çok saçma gelir. O, dünyadaki tek Tigger'dir. Acaba gerçekten de öyle midir? Böylece, Tigger'ın ailesini bulabilmek için çıktığı bu enteresan yolculuk başlar.

Kaplan Tigger filmini özetlemek gerekirse; Kaplan Tigger, Disney'in klasik çizgi filmleri içinde Winnie The Pooh'nun sinema versiyonu olarak karşımıza çıkıyor! Kaplan Tigger, 23 senelik sihirli bir hikaye anlatımının, büyüleyici karakterlerin ve unutulmaz şarkıların son örneği, macera ve cesaretin muhteşem masalı! Pooh, Piglet, Eeyore, Roo, Rabbit ve Owl, Eeyore için elverişli bir kışlık ev hazırlamaya karar verirler. Yaptıkları herşey Tigger'in coşkulu zıplamaları sayesinde bozulmaya başlayınca, Rabbit, Tigger'e dışarı çıkmasını ve zıplayacak başka Tigger'ler aramasını söyler. Bu fikir, Tigger'a çok saçma gelir. O, dünyadaki tek Tigger'dir. Acaba gerçekten de öyle midir? Böylece, Tigger'ın ailesini bulabilmek için çıktığı bu enteresan yolculuk başlar.

Kaplan Tigger filminin imdb kullanıcıları tarafından verilen puanı 6.3, süresi ise 77 dakikadır.

Kaplan Tigger filmini sitemizde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

, { "@type": "Question", "name": "Kaplan Tigger filmi konusunda neler var?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kaplan Tigger filmini özetlemek gerekirse; Kaplan Tigger, Disney'in klasik çizgi filmleri içinde Winnie The Pooh'nun sinema versiyonu olarak karşımıza çıkıyor! Kaplan Tigger, 23 senelik sihirli bir hikaye anlatımının, büyüleyici karakterlerin ve unutulmaz şarkıların son örneği, macera ve cesaretin muhteşem masalı! Pooh, Piglet, Eeyore, Roo, Rabbit ve Owl, Eeyore için elverişli bir kışlık ev hazırlamaya karar verirler. Yaptıkları herşey Tigger'in coşkulu zıplamaları sayesinde bozulmaya başlayınca, Rabbit, Tigger'e dışarı çıkmasını ve zıplayacak başka Tigger'ler aramasını söyler. Bu fikir, Tigger'a çok saçma gelir. O, dünyadaki tek Tigger'dir. Acaba gerçekten de öyle midir? Böylece, Tigger'ın ailesini bulabilmek için çıktığı bu enteresan yolculuk başlar." } }, { "@type": "Question", "name": "Kaplan Tigger filmi imdb puanı ve süresi nedir?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kaplan Tigger filminin imdb kullanıcıları tarafından verilen puanı 6.3, süresi ise 77 dakikadır. " } }, { "@type": "Question", "name": "Kaplan Tigger filmi dil ve kalite seçenekleri nelerdir?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kaplan Tigger filmini sitemizde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz. " } } ] }

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın