1,862 Görüntülenme
Kirpi Sonic – Sonic the Hedgehog
6.6 IMDB Puanı

Kirpi Sonic – Sonic the Hedgehog

(Sonic the Hedgehog)
  • Yapım Yılı 2020
  • Ülke Amerika, Japan, Canada
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 99 dakika
Yönetmen Jeff Fowler
Senaryo Patrick Casey, Josh Miller
Oyuncular Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter
Hükümet insan biçimli bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşüyor.Devlet güçleri her yerde Sonic’i ararken, peşindekilerden kurtulup şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışıyor.

Aynı zamanda Dr Eggman da, Sonic’i ele geçirip üzerinde deneyler yapmak istemektedir. Bu esnada küçük kasabanın şerifi, şans eseri Sonic’e rastlıyor. Bu küçük, mavi ve oldukça hızlı olan kirpi şerifin dikkatini çekiyor.

Green Hills kasabasının şerifi olan Tom Wachowski, Sonic’e yüzükleri geri almasında ve Dr Eggman’ı durdurmasında yardım etmeye karar verse de bu, göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

Herkesin ilgiyle ve zevkle izlediği Kirpi Sonic filminin devam filmi haberine sitemizden ulaşabilirsiniz orada detaylı şekilde paylaşılmıştır.

Kirpi Sonic filminin senaryosunu paylaşan senaristler Patrick Casey ve Josh Miller'dır.

Hükümet insan biçimli bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşüyor.Devlet güçleri her yerde Sonic’i ararken, peşindekilerden kurtulup şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışıyor. Aynı zamanda Dr Eggman da, Sonic’i ele geçirip üzerinde deneyler yapmak istemektedir. Bu esnada küçük kasabanın şerifi, şans eseri Sonic’e rastlıyor. Bu küçük, mavi ve oldukça hızlı olan kirpi şerifin dikkatini çekiyor. Green Hills kasabasının şerifi olan Tom Wachowski, Sonic’e yüzükleri geri almasında ve Dr Eggman’ı durdurmasında yardım etmeye karar verse de bu, göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

Sevilen filmin oyuncuları arasında Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey ve Tika Sumpter bulunmaktadır.

Filmin imdb puanı 6.6 olup, süresi ise 99 dakikadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum