245 Görüntülenme
Spenser Kanunları (2020)
6.2 IMDB Puanı

Spenser Kanunları (2020)

(Spenser Confidential)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 111 dakika
Yönetmen
Senaryo Sean O'Keefe, Brian Helgeland, Robert B. Parker, Ace Atkins
Bir cinayeti çözmek için beraber hareket etmeye mecbur olan eski bir suçlu ile eski bir polisin öyküsünü ele alıyor. Spenser, eski bir polis memurudur.

Seneler evvel ayrıldığı Baston’a geri dönen Spenser, burada eski bir suçlu olan Hawk ile beraber yaşamaya başlar. Hawk ile Spenser, arkalarında bıraktıkları hayattan ne kadar uzaklaşmak isteseler de kendilerini tekrar suç dolu bir dünyanın içinde bulur. Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan Spenser ve Hawk, bir cinayeti çözmek için beraber hareket etmek zorunda kalır.

Spenser Kanunları (2020) filminin başrol oyuncuları arasında Mark Wahlberg, Winston Duke, Alan Arkin ve Iliza Shlesinger yer almaktadır.

Netflix yapımı bu filmi özetlemek gerekirse; Bir cinayeti çözmek için beraber hareket etmeye mecbur olan eski bir suçlu ile eski bir polisin öyküsünü ele alıyor. Spenser, eski bir polis memurudur. Seneler evvel ayrıldığı Baston’a geri dönen Spenser, burada eski bir suçlu olan Hawk ile beraber yaşamaya başlar. Hawk ile Spenser, arkalarında bıraktıkları hayattan ne kadar uzaklaşmak isteseler de kendilerini tekrar suç dolu bir dünyanın içinde bulur. Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan Spenser ve Hawk, bir cinayeti çözmek için beraber hareket etmek zorunda kalır.

Spenser Kanunları (2020) filmi imdb kullanıcıları tarafından verilen puanı 6.2, süresi ise 111 dakikadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın